Yapışkanlı Notluk Tarihi

Yapışkanlı Notluk Hakkında Her şey 1968 yılında, Dr. Spencer Silver’ın, yüzeylere hafifçe yapışan, ancak kolaylıkla çıkarılıp yeniden farklı yerlere yapıştırılabilen eşsiz bir yapışkan bulması ile başladı.

Yapışkanlı Kağıtların bulunmasından önce Ofislerde raptiye, iğne, ataçlar ve bantlar kullanılırdı. Yapışkanlı Notların çıkışından sonra ise Ofislerde kullanılan en popüler ürünler arasında yer alıyor.

Yapışkanlı Not kullanan kişilerde zamanla hayatını daha düzenli şekilde yaşadığı gözlenmiştir. Yapışkanlı Notlar insan hayatını kolaylaştırmaya yarayan ve unutkanlığı azaltan çok faydalı ofis ürünleridir.

Yapışkanlı Not Kağıtlarının en çok kullanan kişiler ise öğrencilerdir. Öğrenciler ve diğer kullanıcılar önemli gördüğü notları Yapışkanlı Not Kağıtlarına yazarlar yazdıkları Not Kağıtlarını güncel hayatta göz önünde ve kolaylıkla görebilecekleri yerlere yapıştırırlar. Bu şekilde insanlar önemsedikleri Yapışkanlı Notları(post-it) her zaman göz önünde buludurabilirler.

Avrupa, Afrika, Amerika, Asya Kıtalarında yani tüm dünyada ofis ve okullarda en çok kullanılan ürünler arasında Yapışkanlı Notluklar(post-it) yer alır.

NotYaz Grup Ne Üretiyor?

Şirketimiz NotYaz Grup olarak 36 yıllık Matbaa geçmişimiz ve 12 yıllık Yapışkanlı Bloknot üretim tecrübemiz vardır. Şirketimiz Avrupa’dan Hammadde temin edip kendi tesisinde ebatlama, baskı ve kesimini imal etmektedir.

NotYaz Grup olarak ürettiğimiz ürünlerin Tüm Dünya’da geçerli olan Kalite Standart Sertifikaları mevcuttur.

NotYaz Grup’un ürettiği ürünler tamamiyle tasarım ürünleridir ve her biri Yerli Üretim olarak kendi tesisinde üretilmektedir.

NotYaz Grup son 2016 yılından beri hem yurt dışında hem de yurt içindeki Kırtasiye ve Promosyon fuarlarına aktif olarak katılım sağlamaktadır.

NotYaz Grup arzunuza istinaden birçok ölçüde 4 Renk CMYK Baskı olarak istenilen yaprak sayısında Yapışkanlı Bloknotla(Post-it) ilgili isteklerinizi gerçekleştirmektedir.

Ayrıca birbirinden farklı Yapışkanlı Not Kağıtları ile kendi tarzınızı da yansıtmanız mümkündür. İstediğiniz renk ve özel şekilde tasarlanan yapışkanlı not kağıtları çok işinize yarayacak.

NotYaz Grup hem Promosyon hem de Kırtasiye sektörlerinde 700 e yakın yurtiçi ve yurtdışı Müşterisi ve 3000 e yakın ürün yelpazesi ile Yapışkanlı Notluk(post-it) üretiminde ülkemizde ve dünyada önde gelen şirketler arasındadır.

Ayrıntılı Bilgi için Kurumsal sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bizimle bağlantı kurmak için İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Online Platformlardan Alışveriş Sitemizi de Ziyaret edebilirsizin.

YapiskanliBloknotGrup 1030x1030 - Yapışkanlı Notluk Nedir?